Formy płatności

W zależności od wartości zamówienia, wybranej formy dostawy i własnych preferencji, możesz wybrać jeden z następujących sposobów płatności:

  • Przelew – wpłaty należy dokonać na nasz rachunek bankowy (MBANK) 55 1140 2004 0000 3302 5995 4376 dostępny również w wiadomości email potwierdzającej przyjęcie zamówienia. Przelew możesz zrealizować przez Internet, na poczcie lub w banku. Po zaksięgowaniu wpłaty na naszym koncie, rozpoczniemy realizację zamówienia.
  • Pobranie – płacisz gotówką przy odbiorze towaru. Ta metoda płatności wiąże się z wyższą opłatę za realizację zamówienia, która nie występuje w przypadki innych opłat.
  • Płatność elektroniczna – najbardziej wygodny i bezpieczny sposób dokonania wpłaty za pośrednictwem Internetu. W naszym sklepie wykorzystujemy system płatności Przelewy24, do którego zostaniesz przekierowany w celu dokonania płatności. Cały proces odbywa się szybko i bezpiecznie – wybierasz swój bank i dokonujesz opłaty. Płatność kartą kredytową lub płatniczą odbywa się za pośrednictwem PayPro SA Agent Rozliczeniowy, ul. Kanclerska 15, 60-327 Poznań, wpisany do Rejestru Przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy Poznań Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000347935, NIP 7792369887, Regon 301345068.

System Przelewy24 obsługuje bezpieczne transakcje:

  • karta kredytowa - Visa, MasterCard/EuroCard.
  • ePrzelewy- mTransfer, Płacę z Inteligo, Przelew z BPH, Przelew24, MultiTransfer, Płać z Nordea, Płać z ING, Millennium – Płatności internetowe, Płacę z Alior Bankiem , Pekao24 Przelew, Płacę z Citi Handlowy, iPKO, PayWay Toyota, Płać z BOŚ, MeritumBank Przelew, R-Przelew i inne.
  • ePłatności* - Millenium Bank S.A., Kredyt Bank S.A., Bank BPH S.A., Deutsche Bank S.A., Bank Ochrony Środowiska S.A., Bank Gospodarki Żywnościowej S.A., InvestBank S.A., BNP Paribas S.A., VW Bank S.A, Credit Agricole Bank Polska S.A., BS Wschowa S.A., Polbank EFG, Getin Bank oraz inne.
  • PayPal
  • inne - Możesz skorzystać z płatności gotówkowych i płacić za zakupy internetowe gotówką w urzędach pocztowych, w sklepach sieci Żabka, w punktach Moje Rachunki, w kantorach wymiany walut sieci Kantor Polski, a także w placówkach sieci TransKasa.

                                      

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium